Elektromotory

Elektromotory máme neustále na skladě. Objednávky odesílame ihned po přijetí. Nejlepší poměr ceny a kvality na trhu. Do naší široké nabídky patří standardní třífázové elektromotory ale také například jednofázové motory na 230V. Kromě nich nabízíme také různé speciální motory, jako jsou pilové, vibrační, nevýbušné a jiné. V nabídce máme také jiný sortiment, jako například frekvenční měniče různých typů a také všechny typy převodovek. Online nákup v našem eshopu je velmi jednoduchý a v jednom nákupu si můžete produtky kombinovat jak jen chcete. Ušetříte díky tomu na poštovném a vaše objednávka vám bude doručena najednou. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a rádi vám upřesníme všechny dodací a jiné podmínky. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Elektromotor

Elektromotor vysoké kvality různých typů a provedení za výhodné ceny. V případě potřeby nás můžete kdykoliv kontaktovat a rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme vaše otázky. Těšíme se na vaše dotazy a zprávy.


Elektromotory na skladě

Elektromotory na skladě. Indukční elektromotor je jeden z nejčastěji používaných elektromotorů. Nazývá se také asynchronní elektromotor a to z důvodu, že jeho synchronní rychlost je vyšší než jeho skutečná rychlost.


Online ceník, ceny elektromotorů

Ceník elektromotorů je dostupný online. Cenu standardních motorů najdete uvedenú přímo na jejich produktové stránce a můžete si je také hned objednat. Pokud se jedná o větší motor, cena nemusí být uvedena. V takovém případě je třeba si ji vyžádat individuálně. Asynchronní třífázový elektromotor využívá střídavé napětí a běží na tři fáze. Jde o elektromotor, který se často využívá v různých aplikacích zejména v průmyslu. Mezi jeho hlavní výhody patří:

- velmi dobrý účiník
- vysoká účinnost
- není vyžadována složitá údržba
- pevná ale zároveň velmi jednoduchá konstrukce
- na provoz netřeba vysoké náklady
- vysoká spolehlivost
- není potřebný startovací motor protože start je samočinný

Tyto motory mají i nějaké nevýhody:

- s nárůstem zatížení klesá rychlost, stejně jako při elektromotorech se stejnosměrným proudem
- v případě, že se rychlost musí měnit, účinnost se snižuje

Nabízíme bezplatné poradenství ohledně výběru vhodného zařízení pro vaše potřeby. Kromě toho jsme připraveni vám odpovědět jakékoli technické otázky o našich produktech a upřesnit vám detaily. Většina pokud ne všechno je uvedena u jednotlivých produktů v našem eshopu, ale pokud byste tam přece něco nenašli, určitě nás kontaktujte.


Prodej elektromotorů

Prodej elektromotorů patří mezi jednu z našich hlavních činností. Jednofázové elektromotory najdou své uplatnění zejména v domácnostech, menších dílnách či kancelářích, protože využívají jednofázové napětí, které je standardně dodáváno. Mezi jejich hlavní výhody patří to, že jsou velmi spolehlivé, cenově dostupné, jednoduše zkonstruované a jednoduše se opravují.


Synchronní rychlost indukčních elektromotorů

V první řadě si musíme definovat synchronní rychlost. Jde o rychlost otáčení magnetického pole v rotačním stroji. Je závislá na počtu pólů stroje a na frekvenci. Jak již bylo zmíněno výše, indukční elektromotor vždy běží při nižší rychlosti než jsou synchronní otáčky. Magnetické pole, které je rotující a vyrábí se ve statoru vytváří tok v rotoru, a tím rotor otáčí.


Typy indukčních elektromotorů

Existují dva typy indukčních elektromotorů a rozdělují se podle vstupního napájení:

Rozdělení asynchronních elektromotorů:
- Třífázový asynchronní elektromotor
- Jednofázový asynchronní elektromotor
- Třífázový indukční elektromotor je samočinným elektromotorem a jednofázový indukční elektromotor není samočinným elektromotorem.

Je elektromotor od nás dobrá volba?
To rozhodně ano. Ptáte se proč? - velmi výhodné ceny - super rychlé doručení po celé republice - bezplatné poradenství - široký výběr elektromotorů a jiných produktů - jednoduchá online objednávka