Malé převodovky

Komplety pro mlýnky na maso, čelní mezipřevodovky, motory s převodovkou na mlýnky, grily, kotle, štípačky a jiné malé elektropohony. Výbo Electric je v této oblasti expert a menším elektropohonem se věnuje již dlouhá léta. Díky těmto zkušenostem jsme pro vás připravili tyto sestavené komplety elektromotorů a převodovek, které jsou v praxi velmi často využívány.

frekvenční měnič A550
K malým elektropřevodovkám nabízíme i možnost nadstandardní výbavy – frekvenční měnič. Toto zařízení je výborným vynálezem současné doby. Pomocí frekvenčního měniče víte regulovat otáčky vašeho pohonu, a to od 0,1 otáčky až po jeho maximální otáčky (které limituje jeho výkon). Získejte s měničem lepší optimalizaci vaší výroby a ušetřete díky úspoře energie na provozních nákladech.

Těšíme se na vaše zprávy,

Michal Potočka, Specialista prodeje

malé převodovky

Tipy na údržbu šnekových převodovek

Způsob údržby u převodovek s bočním výstupem je velmi podobný jako u čelních převodovek. V zásadě je třeba dodržovat základní pravidlo měnění olejové náplně přesně jak to udává výrobce. Nikdy nemíchejte dohromady syntetický a minerální olej. V případě rozhodnutí se pro jiný typ náplně nebo jinou značku, zajistěte pořádně vyčištění elektropřevodovky. Jelikož je těsnění hřídele nejdůležitějším těsnícím prvkem převodovky, je velmi důležité ho pravidelně kontrolovat a v případě detekce jakékoliv poruchy nebo poškození jej vyměnit.

Comments are closed.