Frekvenční měnič na čerpadlo 230V, 400V

Frekvenční měnič na čerpadlo 230V, 400V u nás v ponuke. Frekvenční měnič je elektronické zařízení, které umožňuje nastavit rychlost třífázového motoru. Pokud je elektrické zařízení nebo třífázový motor přímo napájen z elektrické sítě, může poskytnout pouze pevnou rychlost v závislosti na počtu pólů a frekvence místní sítě. Pokud však aplikační nebo výrobní proces vyžaduje proměnlivé střídavé napětí, to znamená nastavitelnou rychlost, je možné použít frekvenční měnič. Mohou generovat střídavé napětí s proměnlivou amplitudou (amplituda výstupního napětí) a frekvencí z konstantního střídavého napětí. Kromě pohodlnějšího používání má ovladač pozvolného rozběhu také velmi pozitivní vliv na opotřebení všech pohyblivých mechanických částí a převodů. V minulosti bylo možné dosáhnout pohon s proměnnými otáčkami pouze pomocí tyristorové regulace a nákladních stejnosměrných motorů.

Frekvenční měniče na čerpadlo

Frenkvenční měniče na čerpadlo jsou momentálně jednou z nejmodernějších není nejmodernější volbou pro řízení vodárně. Samozřejmostí je i komfort, který nabízejí. Jejich používání se kategorizuje do formy využití při vodárnách, stavebnictví nebo i zemědělství a jiných průmyslových akcich. Na první pohled se cena zdá být o něco vyšší no návratnost ve formě znatelně vyššího komfortu a úspoře energií. Jeho hlavní výhodou je plynulý tlak bez výkyvů – konstantní tlak. Úspora energie která se pohybuje v číselných hodnotách od 20% do 80%. S těmito frekvenčními měniči se nemusíte obávat chodu na sucho- poskytují vůči tomu úplnou ochranu. Díky vlastnosti postupného rozběhu a doběhu se také prodlužuje jejich životnost.

Prodej frekvenčních měničů na čerpadlo

Prodej frekvenčních měničů na čerpadlo je u nás prvotřídny. Všechny nabízené produkty si umíte pořídit a v případě potřeby odborně zkonzultovati s našimi zaměstnanci. Řadíme se mezi top prodejce v této kategorii na základě našich dlouholetých zkušeností. Samozřejmě, poskytujeme široký sortiment měničů, elektropřevodovek a jiného průmyslově využívaného sortimentu.

Typová řada frekvenčních měničů X550 představuje vysoce kvalitní měniče, které zajišťují bezztrátovou regulaci otáček elektromotorů v prostředí, vyžadujícím vyšší ochranu.

Hlavní vlastnosti měničů frekvence X550

  • -napájení 1x 230V nebo 3x 400V
  • -výstupní frekvence od 0 – 400Hz
  • -zesílení točivého momentu elektromotoru až o 20%
  • -komunikační rozhraní MODBUS RTU
  • -sériově zabudované fyzické rozhraní RS 485 MODBUS
  • -regulačný systém PID
  • -2 zabudované časovače
  • -integrovaný EMC filtr
  • -bezpečnostní systém okamžitého zastavení EMS
  • -ochrana IP65

Frekvenční měnič na čerpadlo – online ceník, cena

Samozřejmostí je cenová nabídka u jednotlivých frekvenčních měničích na čerpadlo – online ceník, cena orientovaná na zákazníka. Při všech našich produktech se v nabídce zobrazuje cena. Pokud tomu tak není, je nutné si cenu vyžádat. Produkt může být nedostupný, přeceněný a pod. S tímto problémem vám dokáží pomoci naši skvělí pracovníci. Proto, v případě jakýchkoliv dotazů ohledně ceny je neváhejte kontaktovat, ať už přes email, nebo prostřednictvím telefonu. Frekvenční měniče X550 jsou vhodné na použití ve ztížených podmínkách, protože disponují nadstandardním krytím IP65, které zajišťuje, že zařízení vydrží vyšší zátěž i ve zhoršených podmínkách jako např. místa, kde je vyžadována prachotěsnost a odolnost proti stříkající vodě a pod.

Měnič frekvence na čerpadlo na skladě

Všechny měniče frekvence na čerpadlo skladem. Ne to není žert. Disponujeme všemi měničmi z naší nabídky. Naše kapacity jsou dostatečně velké aby pokryly poptávku z každé nabízené kategorie. Samozřejmě, i nám se může stát, že dojde k výpadku. Proto, pro ověření dostupnosti v případě nejasností doporučujeme využívat naše komunikační linky. V obou případech vás přivítají vstřícní zaměstnanci.

Je náš frekvenční měnič na čerpadlo dobrou volbou?

Naskýtá se vám otázka, zda je náš frekvenční měnič na čerpadlo dobrou volbou? Samozřejmě že ano. Jako jedna z mála firem poskytujeme poradenství, prodej v oboru už dlouhá léta. Máme zákazníky kteří se k nám s radostí vracejí. Může za to náš prozákaznický přístup, který se ale pořád snažíme vylepšovat abyste se při koupi z našeho eshopu cítili komfortně. V případě potřeb zákazníka poskytujeme možnost poradenství či konzultaci prostřednictvím emailu nebo telefonu. Na obou komunikačních kanálech už na vás netrpělivě čekají naší zaměstnanci, aby vám dokázali odpovědět na vaše dotazy. Těšíme se na spolupráci s vámi.