Elektromotory s brzdou

Elektromotory s brzdou jsou v širší společnosti také známé pod názvem brzdové elektormotory. V tomto případě se jedná o standardní třífázový asynchronní elektromotor, který mě navíc ve své výbavě elektromagnetickou brzdu. Kde se takový motor využívá? Všude, kde je třeba motor v co nejkratším čase zastavit nebo uvést mimo provoz. Není tedy, díky své brzdné schopnosti, určený na konkretní průmyslové využití. To znamená, že se dokáže uplatnit ve více aplikacích průmyslového trhu. Výkon takových elektromotorů se ve většině případů pohybuje do vrchní hranice 22kW. Spodní hranice začíná již od 0.18kW. Důležité je ale podotknout, že tyto stupně jsou dostačující na různé pokrytí potřeb v různých aplikacích.

Jako takový elektromotor s brzdou funguje?
Elektromagnetická brzda v těchto zařízeních funguje díky elektrickému proudu. Práci elektromechanických brzd můžeme rozdělit do tří fází. Zapojení, Odpojení a samozřejmě Cyklování. Elektromechanické brzdy umí pracovat díky elektrickému ovládání, ale stále mechanicky přenášejí točivý moment. Při zapojení a aplikaci napětí / proudu, připojena cívka začne tvořit magnetické pole. To má za následek to, že z cívky se stává elektromagnet, který začne tvořit magnetické čáry toku. Magnetický tok má pak za následek, že přitahuje kotvu k povrchu brzdy. Kotva a náboj se obvykle montují na hřídel, který dodává zákazník. Tento hřídel se otáčí. Na základě toho, že brzdová cívka je montovaná na pevno, brzdová kotva spolu s nábojem a hřídelem se zastaví v co nejkratším čase.

Odpojení probíhá při odstavení dodávky proudu do cívky. Tehdy, většina pružin odtlačuje kotvu čímž vzniká prostor na malou vzduchovou bublinu.
Cyklování nastává tehdy a právě tehdy, když se střídavě zapíná a vypíná proud přiveden na cívku. Klouzání v tomto případě nastává jen při zpomalování. Když se brzda zabrzdí, nesmí a nemá nastávat žádné prokluzování.

Elektromotor s brzdou – prodej

Elektromotor s brzdou – prodej. Naše elektromotory nabízíme v rámci možností za co nejvýhodnější ceny na trhu. Všechny tyto nabídky můžete najít konkrétně pod každým produktem. Pokud se cena při produktu nenachází, kontaktujte nás prosím pomocí emailu nebo telefonicky pro objasnění. Prodej elektromotorů s brzdou je jedna z našich hlavních činností.

Elektromotor s brzdou na skladě

Elektromotory s brzdou na skladě u nás. Všechny nabídnuté motory máme skladem. Pokud byste měli s nějakým produktem nejasnosti při způsobu dopravy neváhejte nás kontaktovat pomocí emailu či telefonicky. Je nám potěšením, že vám můžeme být nápomocný.

Elektromotory s brzdou – ceník, cena

Naše společnost se již dlouhodobě zabývá prodejem elektromotorů a podobného sortimentu. Proto vám naše elektromotory s brzdou víme nabídnout v nejlepších cenách. Naše motory patří mezi to nejlepší na trhu.

Kvalitní brzdové elektromotory za výhodné ceny

Jelikož víme co děláme, najdete u nás kvalitní brzdové elektromotory za výhodné ceny. Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně cen, neváhejte nás kontaktovat pomocí emailu nebo telefonu tak jako jsme již zmínili ve výše uvedených informacích. Ochotně vám poradíme s výběrem vhodného motoru.

Proč se vyplatí koupit elektromotor s brzdou od nás?

Proč se vyplatí kupovat elektromotory s brzdou od nás? Jednoduše, jsme proklientsky orientovaní s výhodami a skvělým zákaznickým servisem. Nedělá nám problém rychlá doprava po celé republice nebo různé způsoby platby. Také se umíme přizpůsobit všelijakým potřebám zákazníka. Za zmínění stojí také vysoký kvalitativní standard, kterým disponujeme nebo také široký sortiment elektromotorů a jiného příslušenství. Nesmíme však vynechat skutečnost, že máme jeden z nejlepších poměrů kvality a ceny na trhu. Všechny vaše objednávky dokážeme expresně rychle doručit a děláme vše pro to, abyste byli spokojeni.