Frekvenční měniče A550


Frekvenční měniče A550 jsou orientované na mikro velikosti a stojí vás minimum. Disponujú konektory, které jsou pro lepší zapojování nezakryté. Mohou se montovat na lištu DIN nebo přímo na stěnu. Podporují MODBUS. A co víc, prakticky nepotřebují údržbu – jsou bezúdržbové. Disponuje širokým využitím v průmyslu jako například využití frekvenčního měniče A550 v keramice, při mlýncích, odstředivkách, frézách, vodních čerpadlách, řezacích strojích, klimatizaci, potravinách, nástrojích na potápění a další.

Frekvenční měnič A550

Frekvenční měnič A550 je praktický a jednoduchý invertor navržen pro obvyklé využití v průmyslu. Je navržen tak, aby s ním mohli manipulovat běžní uživatelé. A550 je od výroby naprogramován na základní aplikace, takže jej stačí správně připojit a může okamžitě fungovat. Měnič A550 může pracovat s výstupní frekvencí až 400 Hz. Ovládání je skalární V / F. Ve standardní konfiguraci má A550 zabudovanou brzdnou jednotku (kromě některorých modelů), DC brzdění, PID, PLC, komunikaci MODBUS, bezpečné zastavení EMS, připojení PTC na ochranu motoru nebo tepelného kontaktu, zesilovač točivého momentu, AVR a mnohem více. Uživatel tohoto měniče se může rozhodnout připojit externí ovládací panel na vzdálenost přibližně 50 m kabelem. Normy IEC 61800-5-1, IEC 61800-3 (prostředí 1 a 2, kategorie C2). Integrované 4 digitální vstupy, 1 analogový vstup 0-10 V a 4-20 mA, 1 multifunkční reléový výstup atd.

Prodej frekvenčních měničů A550

Prodej frekvenčních měničů A550 i u nás. Každý den se snažíme naplňovat vaše požadavky abyste byli spokojeni. Proto se naše nabídka rozšířila i o frekvenční měniče tohoto typu. Díky své velikosti jsou jednodušší na naskladnění a tím pádem i rychleji připravené k prodeji. Naše firma disponuje širokou škálou frekvenčních měničů A550 a proto si každý z vás, našich zákazníků, umí přijít na své. V případě nutnosti poradenství je zde pro vás nachystaný náš team, který vám při vyřizování vašich objednávek s ochotou pomůže.

Frekvenční měnič A550 – online ceník, cena

Online ceník, cena fekvenčních měničů A550 je přímo v popisu produktu. Pokud se vám cena nezobrazuje, je třeba si ji vyžádat od prodejce. V takovém případě vám doporučujeme využít služeb našich pracovníků pomocí elektronické komunikace nebo prostřednictvím telefonu. Nabídky se mohou lišit v závislosti na poptávce.

Frekvenční měniče na skladě

Frekvenční měniče máme skladem. Díky velikosti se lépe skladují. Naše sklady jsou zajištěny dostatečným množstvím těchto frekvenčních měničů. To znamená, že jsou ihned k odběru. Všechny objednávky zpracováváme v co nejkratším čase a expandujeme přímo k vám abyste byli spokojeni. Pokud si myslíte, že vaše objednávka nebyla zpracována nebo máte jiné podezření, třeba se obrátit na podporu. Snažíme se, abyste v každém aspektu, co se týče objednávek, byly uspokojeni.

Je frekvenční měnič A550 dobrá volba?

Je frekvenční měnič A550 dobrou volbou? Samozřejmě. Díky své velikosti a široké škále využitelnosti se hodí do více procesů. Za zmínku stojí některé funkce měniče A550. Napájení měniče 1 x 230 V / 3 x 400 V AC a výstupní frekvenční rozsah 0 až 400 Hz. Také funkce zvyšování kroutícího momentu až o 20%. A550 je vhodný pro řízení asynchronních a synchronních motorů. Obsahuje vestavěnou brzdová jednotku pro A550-4T0040 až A550-4T0450. Standardní zabudované fyzické rozhraní RS 485 MODBUS, případně MODBUS RTU. Více informací víte získat od našeho školeného teamu odborníků s dlouholetou praxí. Už teď se těší na komunikaci s Vámi.