Čelní převodovky

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Čelní převodovky patří medzi nejpopulárnejší typy převodovek. Jejichž hlavní výhodou bývá vysoká účinnost, malá hlučnost, trvalá olejová náplň a a samozřejmostí je i nízká osová výška. Čelní převodovku lze snadno kombinovat s konvenčními asynchronními motory, brzdovými motory nebo motory používanými ve výbušném prostředí. Příruby pohyblivého motoru (IEC) umožňují zákazníkům zvolit si motor s přírubami B5 nebo B14. Můžete si také vybrat ze dvou typů provedení: příruba a pata. V některých případech je lze i kombinovat. Další informace naleznete v našem katalogu v našem internetovém obchodě. Naše společnost dodává převodovky série HG. Jsou k dispozici v 5 velikostech (+1 dodatečná). Velikost převodovky závisí na průměru výstupního hřídele (16, 20, 25, 30, 35 a 40 mm). Pokud je potřebný vyšší převodový poměr, příkon nebo maximální točivý moment, můžeme samozřejmě připravit čelní převodovky podle potřeby.

Čelní převodovka na skladě

Čelní převodovky na skladě za každých okolností. Čelní elektrické převodovky máme vždy na skladě. Náš sklad je opravdu velký, takže můžeme mít všechny typy a vzory najednou. To nám umožňuje odeslat převodovky v rychlém čase. Ceny každého typu jsou uvedeny v internetovém obchodě. Při velkých převodovkách však třeba cenu vyžádat zvlášť.

Prodej čelních převodovek

Čelní převodovka – prodává se přímo z našeho inventáře. Prodeji převodovek se věnujeme již mnoho let. Díky rozsáhlým zkušenostem jsme nabídku doladili tak, aby si každý zákazník mohl najít to, co potřebuje. Proto si v našem eshopu umí opravdu každý vybrat to, co potřebuje. V případě potřeby vám s vaším nákupem dokáže pomoci náš odborný tím. Neváhejte nás proto kontaktovat emailem nebo telefonicky. Těšíme se na vaše zprávy a dotazy.

Čelní převodovky – online ceník

Online ceník konkrétního typu čelní převodovky najdete v našem internetovém obchodě. Pokud ceny někde nejsou uvedeny, tak se vyžaduje zvláštní cenová nabídka. Můžete nás kdykoliv kontaktovat.
Co je to čelní převodovka? Ozubené kolo je rotující část stroje s řeznými zuby, jejímž účelem je přenos točivého momentu na jiný převodový stupeň (ozubené kolo). Laicky řečeno, převodové stupně jsou jedním z nejdůležitějších komponentů všech motorů a strojů. Pomáhají zvyšovat výkon točivého momentu snižováním převodových stupňů a nastavením směru otáčení. Dva nebo více převodů pracujících v sérii se nazývají převodovka.

Kvalitní čelní převodovka

Samozřejmostí u nás je to, že poskytujeme pouze kvalitní čelní převodovky, jak to už můžete vědět i z jiných našich nabídek. Kvalitou vyznačující se čelní převodovky máme stále k dispozici. Pokud si nevíte vybrat, stačí nás kontaktovat. Pokud máte problém s cenou nebo nevíte najít cenovú nabídku, pravděpodobně se jedná o typ čelní převodovky, která vyžaduje zvláštní cenovou relaci. Tu si můžete vyžádat prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Naši zaměstnanci vám všechny informace s ochotou poskytnou.

Proč čelní převodovka od nás?

Ptáte se proč čelní převodovka od nás? Právě proto že se snažíme naším klientům vyjít vstříc. Všechny naše produkty připravujeme tak, jak bychom je připravovali pro sebe. Tedy svou práci děláme co nejlépe. Na trhu v tomto oboru máme bohaté zkušenosti. Mluví za nás profesionální recenze a čísla vracejících se zákazníků. Předností naší firmy je kvalita kterou nabízíme a rychlé doručení objednávek. Mimo tyto přednosti máme jednu z nejprofesionálnějších poradenských péčí při výběru toho správného produktu což má za následek poskytnout vám komfort a učinit správné rozhodnutí při výberu. Neváhejte nás tedy v případě jakýchkoliv dotazů kontaktovat. Těšíme se na vaše otázky.