Frekvenční měniče V800


Frekvenční měniče V800 jsou kompatibilní s vektorovým řízením. Jsou vyrobeny s nejvyšší kvalitou a nejnáročnějším výkonem a dokáží ovládat elektromotor na profesionální úrovni. Mají speciální software a mnoho funkcí, které dokáží pracovat i v nejnáročnějších podmínkách těžkého průmyslu. V800 je plně předprogramovaný a připraven k okamžitému použití. Vše, co musíte udělat, je připojit ho ke zdroji napájení. Může být ovládán přímo z panelu nebo externě v analogovém a digitálním formátu. Je vhodný pro nejnáročnější aplikace s velmi vysokou přetížitelností.

Frekvenční měnič V800

Frekvenční měnič V800 představuje sérii nových frekvenčních měničů, které jsou vhodné i pro průmyslové procesy. Mohou pracovat na výstupních frekvencích až 3 200 Hz. Série V800 má řízení V/F bez zpětné vazby. Základní vybavení má zabudovanou brzdovou jednotku, EMC filtr, PID, PLC, AVR, JOG, řízení časování, bezpečnostní stop systém EMS, slouží k připojení ochrany PTC nebo vstupu tepelného kontaktu motoru, komunikace MODBUS atd. V800 má 6 digitálních vstupů, včetně jednoho 100 kHz vysokorychlostního impulsu; 2 digitální vstupy. 2 analogové vstupy 0-10 V a 4-20 mA. Výstup je 1 digitální, 1 analogový a 1 relé. Panel měniče je odnímatelný a může být instalován externě pomocí kabelů až do délky asi 50 m. Měnič V800 je nastaven ve výrobě. V základních aplikacích postačuje správné připojení kabelu a zadání příkazu START.

Prodej frekvenčních měničů V800

Prodej frekvenčních měničů V800 u nás je velmi rychlý. Pokud je měnič součástí výrobku, který prodáváte, nebo je zahrnut do výrobního procesu, je prioritou bezproblémový a spolehlivý provoz. Rozsáhlé služby životního cyklu jsou navrženy tak, aby splnily všechny vaše očekávání pro každou aplikaci.

Frekvenční měnič V800 – online cena, ceník

Frekvenční menič V800 – online cena a ceníky. Ceník frekvenčního měniče je dostupný online v našem eshopu. U některých měničů však nemusí být cena uvedená, v takovém případě je třeba nás kontaktovat a dotazovat si nabídku ceny. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky, naši pracovníci vám poskytnou ceny šité na míru. Elektronický frekvenční měnič se skládá z usměrňovače, který poskytuje takzvané „střední stejnosměrné napětí“ a ze snímačů na ně působících. To může provádět dodáván proud na určené napětí.

Frekvenční měniče na skladě

Samozřejmostí je, že tyto frekvenční měniče máme skladem. V případě potřeb je ale lepší a spolehlivěji vsadit na ověření informací pomocí našich komunikačních kanálů a to prostřednictvím emailu nebo telefonu. Naši zaměstnanci vám poradí a přivedou ke spokojenosti. Děláme vše tak, abyste byli s námi spokojeni. Pro vás jen to nejlepší.

Vyplatí se frekvenční měnič V800?

Položili jste si otázku, zda se vyplatí frekvenční měnič V800? Tak tady máte pár důvodů, které Vám mohou pomoci rozhodnout se. Má širokou škálu využití a zapracování v průmyslu. V800 dokáže pomáhat při pohonu frézy, brusky, různých čerpadel nebo napomáhat například při výrobě textilu. Samozřejmě za zmínku stojí i využití při potápění. Takže celkové spektrum využití je opravdu rozsáhlé. Pokud by se ale objevily nějaké nejasnosti nebo byste si nebyli jisti svým výběrem neváhejte kontaktovat náš odborný team. Všichni naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaný a odborně vzdělaný na to, aby vám s poradenstvím při výběru pomohli. Na komunikaci s naším týmem můžete využít email nebo telefon. V obou případech se už nyní těšíme na vaše otázky a objednávky. Věříme, že si u nás přijdete na své.