Sleva!

Elektromotor 0.37kW (MS-80-1-6)

2637 Kč 2329,00 

Vyčistit

Mezisoučet:

Spolu za doplňky:

Spolu:

Typ MS80 1-6
Výkon 0,37 kW
Otáčky 900 ot/min
Krútiaci moment 3,93 Nm
Prúd 1,23 A
Napätie 230/400 V
Kostra Hliník
Hmotnosť 8,2 kg
Priemer hriadeľa 19 mm
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Elektromotor 0.37kW (MS-80-1-6) pro standardní aplikace s širokým využitím. Mezi jeho hlavní přednosti patří silný a odolný rám a vysoká spolehlivost. Už dlouhodobě ho používají stovky firem a fyzických osob po celé České republice a v blízkém okolí. Pokud máte zájem o bližší technické údaje můžete nás nonstop kontaktovat a rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky. Elektromotor si můžete objednat online v našem e-shopu během pár minut. Objednací proces je velmi jednoduchý a zvládne ho opravdu každý.

Elektromotory 0.37kW ihned

Elektromotory 0.37kW ihned. Všechny standardní provedení motorů série MS máme skladem. Víme jejich doručovat v extra krátkých časech po území celé ČR. Cena poštovného je velmi výhodná a náš sklad je velmi efektivní. Díky tomu víme objednávky odesílat často už v den jejich přijetí na sklad. Čím dříve si tedy elektromotor objednáte, tím spíše ho obdržíte. Neustále děláme vše proto abychom se zlepšovali a abychom dodací časy minimalizovali. Zákazník je u nás na prvním místě.

Elektromotor 0.37kW – série MS – top kvalita

Elektromotor 0.37kW (370W) se právem řadí mezi top kvalitu na trhu. Dokazuje to kvantum spokojených zákazníků a roky používání a distribuce motorů MS na našem trhu. Online nákup nebyl navíc nikdy jednodušší. V našem e-shopu si můžete vybrat několik způsobů platby, například platbu na dobírku, při které za elektromotor zaplatíte až při jeho převzetí od kurýra. Můžete si tak být jisti bezpečností nákupu. V případě pokud upřednostňujete platbu kartou, můžete ji jednoduše využít také. Bezpečná online platební brána chráněna SSL certifikátem je samozřejmostí.

Sklad elektromotorů MS

V našem skladu elektromotorů máme stále desítky až stovky kusů jednotlivých výkonových typů a různých provedení. Kromě série MS držíme také jiné série motorů. Mezi nejpopulárnější patří třífázové elektromotory, ale velmi žádané jsou také jednofázové motory. Držíme také specifické elektromotory jako jsou pilové, vibrační či elektromotory s brzdou. Našim zákazníkům také nabízíme jiný sortiment, jako jsou frekvenční měniče, převodovky, tlakové snímače a různé další produkty.

Výhodný nákup elektromotorů na Elektromotory-menice.cz

Výhodnou koupí si v našem e-shopu můžete být jistý. Naše ceny pravidelně kontrolujeme a korigujeme. Snažíme se vám vždy přinést co nejvíce výkonu za výhodnou cenu. Naše ceny za poštovné jsou taktéž velmi výhodné a dokonce vám na přepravní náklady přispíváme, jelikož cena přepravy je podstatně vyšší než ta, kterou vám účtujeme. Je to jeden z mnoha benefitů nákupu z našeho e-shopu. Pokud se neumíte rozhodnout odkud si zakoupíte váš nový elektromotor, budeme si velmi vážit pokud si zvolíte nás. Výhod nákupu je ve skutečnosti více, shrneme jejich níže.

Jaké jsou výhody nákupu v našem e-shopu?

Je jich skutečně víc. Níže uvádíme některé z nich:
– standardní záruka na každý produkt, který si zakoupíte v našem e-shopu
– poradenství s výběrem vhodného motoru, samozřejmě zcela bezplatně
– po/prodejní podpora na telefonu/emailu
– garantovaná vysoká kvalita a funkčnost motorů
– extra rychlé doručení po celé republice
– snížená cena za dopravu (na níž se spolupodílíme)
– výhodná cena motorů

Provedení

Patkový B3 (na nožkách), Přírubový B5 (velká příruba – standardní), Malá příruba B14, Střední příruba B14B, Patkovo-přírubový B35 (s nožkami a přírubou), Patkovo-přírubový B34 (s nožkami a malou přírubou), Patkovo-přírubový B34B (s nožkami a střední přírubou)