Softstartery

Zobrazuji všech 22 výsledků

Softstartéry jsou flexibilnější volbou od spouštěčů s autotransformátory, přičemž nabízejí jednoznačné plynulejší start jako jejich konkurence, spouštěč s autotransformátory. To vše se děje obvykle za nižší cenu. Jde o to, že startéry s autotransformátory se nedokáží tak adaptovat měnícím se podmínkám při různé zátěži. (Např. rozběh s počáteční zátěží či rozběh bez zátěže.) Rovněž rozběhový moment není přizpůsobivý a není nastavitelný tak, aby dokázal vyhovět charakteristikám motoru a jeho zatížení. Skokové změny momentu a proudu se stále vyskytují v krocích mezi napětími a ty nejsou schopny spúšťače s autotransformátory zajistit. Také, spouštěče s autotransformátory jsou velmi velké a zároveň drahé. Ve velké míře nepraktické.

Softstartér prodej

Softstartér prodej online v eshopu. Při použití soft-startéru namísto střídavého frekvenčního měniče můžeme ve vhodných aplikacích dosáhnout podstatné úspory. Tyto úspory mohou být v podobě nákladů a fyzické velikosti (zastavěný prostor). Pokud bychom chtěli těžit z výhod těchto úspor, jsou při výběru mezi softstartérem a střídavým frekvenčním měničem velmi důležité vlastnosti dané aplikace. Je proto třeba pečlivě zvážit takové aspekty, jako například požadavky na točivý moment, řízení rychlosti a otázky rozvodu energie.

Softstartéry na skladě

Softstartéry na skladě. Jde o vysoce kvalitní softstartéry, které dodáváme rychle a ve výhodných podmínkách. Disponují množstvím ochranných funkcí, mezi které patří i ochrana proti: – zkratu, podpětí, přepětí, přetížení, výpadku elektromotoru, nadproudu a přehřátí motoru. Pokud bychom chtěli použít softstartér, platí mimo jiné následující obecná pravidla:
– Mělo by jít o aplikaci s nižším počátečním točivým momentem
– Aplikace by měla být s nízkou nebo střední zátěží
– Provoz by měla být při plné rychlosti
– Snížili bychom mechanické opotřebení a poškození systému
– Primárním důvodem pro metodu spouštění je omezení proudu
– Pokud použijeme softstartér namísto střídavého frekvenčního měniče můžeme dosáhnout významné úspory. Softstartér má v sobě tyristory, které připojují střídavé vstupní napájení k motoru.

Online ceník softstartérů

Všechny námi nabízené sofstartéry a jejich cenovou kategorii si víte prohlídnout online, na naší webové stránce. Jaký je minimální požadovaný startovací proud softstartéru?
Softstartéry mohou omezit startovací proud na libovolnou specifikovanou úroveň, ale praktické minimum závisí na motoru a zátěži. Snížení rozběhového proudu snižuje točivý moment vytvářený motorem, takže zátěž se zastaví, pokud je rozběhový proud příliš nízký. Aby bylo možné úspěšně motor rozběhnout, musí motor produkovat větší moment, jak vyžaduje zátěž během startu.

Prodej softstartérů v eshopu

V našem eshopu si můžete zakoupit softstartéry rychle a jednoduše. Jaké jsou hlavní výhody softstartéru?
Softstartér zlepšuje rozběh motoru v mnoha ohledech:
– Postupným zvyšováním napětí nebo proudu se eliminují přechodné děje napětí a proudu spojené s elektromechanickými spouštěči, které snižují napětí.
– Zrychlení je také plynulejší, protože softstartér zabraňuje přechodovým momentem, které souvisejí s elektromechanickými spouštěči.
– Regulace konstantního proudu poskytuje vyšší točivý moment při zvyšování otáček motoru, což má za následek nižší rozběhové proudy a / nebo kratší časy rozběhu.
– Rozběh motoru je možné nastavit tak, aby vyhovoval motoru a zatížení, včetně přesného řízení proudového limitu.
– Softstartér poskytuje spolehlivý provoz i při častých startech, zátěžové charakteristiky mezi rozběhy se liší (např. se zátěží nebo bez zátěže).
– Softstartéry také nabízejí řadu funkcí, které jiné startéry se snižováním napětí nenabízejí. To zahrnuje měkké zastavení, které pomáhá eliminovat efekt tzv. vodního rázu a stejnosměrného brzdění.

Proč se vyplatí koupit softstartér od nás?

Poskytujeme Vám nejlepší informace pro Vaše správné rozhodování o koupi zboží cestou kvalitních popisů zboží. Naši zaměstnanci Vám také vhodně poradí nebo vysvětlí výhody a rozdíly ve zboží. Výběr správného softstartéru může být někdy komplikovaný. Jsme ale k vašim službám a rádi vám s výběrem pomůžeme. Také vám poskytneme cenovou kalkulaci a bližší technické údaje k typu, který si vyberete.