Elektromotory prodej

Elektromotory prodej. Na skladě máme množství typů elektromotorů, od standardních třífázových, přes jednofázové 230V až po různé speciální motory jako jsou pilové, vibrační, nevýbušné a jiné. Téměř celou nabídku naleznete v našem eshopu. Dodáváme ale i různé další motory, které v eshopu nemáme. Proto pokud máte jedinečné požadavky, neváhejte nás kontaktovat s vaší představou. Určitě spolu najdeme řešení, které vám bude vyhovovat.

Elektromotor prodej

Elektromotor prodej přímo ze skladu. Naše motory jsou vysoce kvalitní, vyrobené z top materiálů použitím nejnovějších technologií, aby byla zajištěna maximální spolehlivost a efektivita. Právem patří mezi špičku na trhu. Detailní specifikace najdete při rozkliknutí konkrétního typu o který máte zájem. V případě dodatečných dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat a s ochotou vám pomůžeme.
– Moderní dizajn
– Vysoká kvalita
– Vakuová impregnace vynutí
– High-tech strojní navýjení
– Standardní – univerzálni rozměry

Prodej elektromotorů na skladě

Náš sklad elektromotorů patří mezi jeden z největších v okolí. To nám umožňuje odesílat objednávky v rekordně krátkých časech a doručovat jejich po celé republice často již do 48 hodin. Na skladě máme tyto typy elektromotorů:
Třífázové asynchronní elektromotory AL (0,09kW-11kW)
Třífázové asynchronní elektromotory LC (11kW-355kW)
Jednofázové asynchronní elektromotory ALJ 230V (0,12kW-3kW)
Elektromotory s brzdou ALBR (0,55kW-22kW)
Pilové elektromotory
Vibrační elektromotory

Ceník elektromotorů online

Ceník elektromotorů je dostupný online u jednotlivých typů motorů. U standardních motorů jsou uvedeny i ceny za jednotlivé provedení. Pokud se ale jedná o větší motor, cena uvedená nemusí být. V takovém případě nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem a cenu vám individuálně poskytneme. Máme skutečně širokou nabídku elektromotorů a proto nemusí být snadné vybrat si ten správný. Pokud potřebujete poradit nebo si nejste zcela jistý, bezplatně vám poradíme. Náš tým zkušených techniků vám ochotně zodpoví všechny vaše otázky a pomůže vám s výběrem vhodného elektromotoru pro vaše potřeby.

Elektromotory na skladě

Všechny motory se snažíme stále držet na skladě abychom vám je uměli odesílat co nejdříve po přijetí objednávky. Obvykle to děláme ihned po jejím přijetí. Denně náš sklad opouštějí desítky motorů, převodovek a frekvenčních měničů, které putují za svými zákazníky. Kromě standardního zboží prodáváme i nestandardní elektromotory či převodovky vyrobené na míru. Jde například o různé vysokonapěťové elektromotory s velkým výkonem řádově v tisících kW. Pokud potřebujete takový větší elektromotor, stačí nás kontaktovat pro bližší informace. Mezi některé z výhod našich standardních motorů patří například:
– zesílené ložiska,
– masívni kostra
– ocelový kryt ventilátoru

Je elektromotor od nás výhodná volba?

Nákup elektromotoru od nás určitě nebudete litovat. Patříme mezi ověřených prodejců, kteří jsou na trhu již dlouhá léta. Za tento čas jsme si získali přízeň množství zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Naše produkty jsou kvalitní, náš přístup prozákaznický a proto si nás zákazníci oblíbili. Mimo jiné proplácíme téměř polovinu z ceny poštovného. Při našich produktech se snažíme uvést všechny důležité informace v co nejpochopitelnější a nejjednodušší formě, aby si zákazník rychle našel všechny údaje, které pro rozhodnutí o koupi potřebuje. Mezi pár dobrých důvodů proč se rozhodnout pro nás je:
– široká nabídka produktů
– velmi dobré ceny
– rychlé doručení po celé republice
– rychlá a jednoduchá online objednávka
– bezplatné odborné poradenství