Pilové motory - elektromotory na cirkulár

Hliníkové (doporučujeme)

Odesíláme ihned po přijetí objednávky

Litinové

Pilové motory – elektromotory na cirkulár – motory, které se využívají v dřevařském průmyslu při zpracování dřeva. Reprezentujícími vlastnostmi těchto motorů jsou úhledný design a velikost, která je více než praktická. Samozřejmostí, kterou nelze opomenout, je i jejich spolehlivý provoz. Tělo těchto motorů tvoří kostra z kvalitní litiny. Dodávají se i s plochými speciálními disky, díky kterým jednoduše připevníte pilový kotouč. Samozřejmostí je u nás rychlé dodání za bezkonkurenční ceny na trhu přímo před Vaše dveře.

Pílový motor na skladě

Pílový motor na skladě máme téměř neustále. Všechny naše produkty, které vidíte v v nabídce bývají nepřetržitě v rámci možnosti naskladněné. V případě otázek o dostupnosti produktu, pokud se objeví nejasnost či dotazy o dodání, nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Všechny naše zásoby se snažíme včas doplňovat a proto, pokud nějaký produkt v danou chvíli na skladě není, nezoufejte, bude naskladněný v co nejkratším čase.

Prodej pilových elektromotorů na cirkulár

Prodej pilových elektromotorů na cirkulár realizujeme po celé republice. V naší nabídce máme různé výkonnostní typy těchto elektromotorů, takže se nemusíte obávat, že nenajdete to, co potřebujete. Ve většině případů se produkt nachází na skladě, tedy si ho můžete ihned objednat. Náš eshop Vám dokáže ihned vypočítat i cenu za dopravu. Pokud se jedná o produkt, který cenu nemá uvedenou, tedy o specifický druh motoru, cena za dopravu vám bude oznámená dodatečně. V případě jakýchkoliv nejasností se nebojte využít možnost kontaktovat nás a to prostřednictvím telefonu nebo emailu. Telefonicky je to ale rychleji.

Online ceník pilových elektromotorů

Všechny ceny pilových elektromotorů najdete u popisu produktu. Pokud se částka při daném produktu nenachází, jedná se pravděpodobně o specificky motor. Jeho cena vám bude doložena po kontaktování našeho obchodního oddělení. Doporučujeme telefonický způsob kontaktování, protože odpověď je v takovém případě nejrychlejší. Samozřejmě, náš eshop nabízí i jiné produkty ze kterých si můžete vybírat. U produktů ve většině platí stejné podmínky.

Pilový motor – bližší popis

Pilové motory a jejich bližší popis. Jedná se o skupinu elektromotorů řadících se mezi jednofázové nebo třífázové motory, které disponují kompaktními rozměry. Byli analyzovány pro využití ve všech aplikacích v nichž se vyžaduje pořádný výkon, ale kompaktní rozměry. Tyto motory se nejvíce využívají při práci s řezacími stroji jako jsou kotoučové pily a jiné, protože kompaktnější tvar dává prostor využití maximální výšky řezání. Nejvyužívanější jsou tedy při aplikacích, kde je třeba ušetřit na prostoru pro motor. Disponují pravo nebo levotočivým závitovým hřídelem, dvěma přírubami a maticí na uchycení nástroje řezání. Hřídel není problem upravovat podle potřeb zákazníků. Tyto kompaktní motory mohou používat v kombinaci s měničem. Standardní provedení pilových elektromotorů které je nejdostupnější na trhu.
Výška hřídele: 65, 90 a 100
Tepelná třída „F“
Rychlost: 1500 a 3000 ot./min
Výkon: 1,5 až 8 kW
Třída ochrany: IP55
Napětí a frekvence: 230V jednofázové a 400V třífázové / 50Hz

Jiné provedení jsou také dostupné, ale nejsou standardního typu. Proto jejich specifikaci na eshopu nenabízíme. V případě nejasností si ale víte své informace ověřit u nás prostřednictvím naších kontaktů. Při tomto typu doporučujeme zaslat nám email s konkrétním požadavkem.

Pilové motory od nás jsou dobrou volbou

Disponujeme širokým výběrem, máme silný prozákaznický servis a umíme zajistit aby vaše objednávky splňovaly vaše požadavky, řadíme se mezi důvěryhodných a spolehlivých prodejců. Pilové motory od nás jsou proto dobrou volbou.